Dom w Matemblewie w Gdańsku

Powierzchnia: 180m2

Inwestorzy okazali się wspaniałymi otwartymi na odważne rozwiązania ludźmi. Dzięki udanej współpracy i otwartości klientów pojawiła się grafitowa ściana w salonie, przełamana akcentami drewna na meblach (stolik kawowy + stół w jadalni ). Dodatkowe czarne dodatki, w postaci lamp oraz krzeseł nadają wnętrzu pazura. Nietypowe rozwiązanie pojawiło się w kuchni na frontach wiszących szafek - mianowicie powierzchnia lustrzana, podświetlana od góry sufitem podwieszanym. Nadaje ona efekt lekkości oraz powiększa optycznie wnętrze. Dodatkowo jako dopełnienie wnętrz pojawia się sztuka, nowoczesne barwne obrazy wiszące na ścianach czy rzeźba pod schodami w salonie podnoszą odbiór wnętrza.Kontakt

Ajot pracownia projektowa

Ul. Jana Heweliusza 13
80-890 Gdańsk

+48 532 748 846
mail@ajot.co

Godziny otwarcia pon - pt: 10.00 - 16.00
(spotkania umawiamy telefonicznie)

Formularz kontaktowy


Projektowanie wnętrz Gdynia, Gdańsk – będziesz szczęśliwy w swoim domu.

Już w starożytnych Chinach rozumiano jak istotne jest odpowiednie zagospodarowanie wnętrza domostw. Projektowanie, aranżacja wnętrz wedle chińskich zasad fengshui to sposób urządzania pomieszczeń zgodnie z określonymi prawami żywiołów. Ma na celu osiągnięcie harmonii z otoczeniem i naturą. To z kolei ma zapewnić szczęście i pomyślność jego mieszkańców w dążeniu do celów.

Dziś również korzysta się z mądrości starożytnych wierzeń, które szczególnie w ostatnich latach, cieszą się popularnością w Europie. Jednakże, wiele osób podchodzi sceptycznie do tych kwestii, ceniąc sobie osobiste preferencje, nowoczesność bądź użyteczność.

Rozumiemy potrzeby naszych klientów i dostosowujemy się do nich. W zależności od tych potrzeb nasi architekci wnętrz zadbają o wszelkie aspekty niezbędne, by zapewnić zadowolenie ze świadczonych usług – porady, projektowanie, aranżacja wnętrz Gdańsk. Nasza wyspecjalizowana kadra o bogatym doświadczeniu uczyni wszystko, by każde wnętrze miało swój wyjątkowy charakter, a Twój dom stał się Twoją dumą, ostoją, oraz zapewniał poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Architekt wnętrz Gdańsk – zaufaj AJOT.