Penthouse, Gdynia

Powierzchnia: 140m2

Mieszkanie znajduje się w nowo wybudowanej inwestycji w centrum Gdyni Art Deco. Układ ścian działowych został przekształcony a funkcje pomieszczeń zmienione, dzięki czemu mieszkanie stało się dużo bardziej przestronne. W centralnej części mieszkania zlokalizowana jest kuchnia o nietypowej, nowoczesnej formie. Główne zamierzenie jakie chciał uzyskać inwestor to jasne przestronne mieszkanie, co nasunęło zastosowanie wylewek poliuretanowych na podłogach. To rozwiązanie wraz z zastosowaniem ogrzewania podłogowego sprawdza się idealnie, domownicy pokochali chodzić boso. Całość ożywiają turkusowe dodatki , oraz zdjęcia z widokami morza. Projekt zrealizowany z nadzorem autorskim w roku 2015.

Zdjęcia z realizacji Magdalena Łojewska.Kontakt

Ajot pracownia projektowa

Ul. Jana Heweliusza 13
80-890 Gdańsk

+48 532 748 846
mail@ajot.co

Godziny otwarcia pon - pt: 10.00 - 16.00
(spotkania umawiamy telefonicznie)

Formularz kontaktowy


Projektowanie wnętrz Gdynia, Gdańsk – będziesz szczęśliwy w swoim domu.

Już w starożytnych Chinach rozumiano jak istotne jest odpowiednie zagospodarowanie wnętrza domostw. Projektowanie, aranżacja wnętrz wedle chińskich zasad fengshui to sposób urządzania pomieszczeń zgodnie z określonymi prawami żywiołów. Ma na celu osiągnięcie harmonii z otoczeniem i naturą. To z kolei ma zapewnić szczęście i pomyślność jego mieszkańców w dążeniu do celów.

Dziś również korzysta się z mądrości starożytnych wierzeń, które szczególnie w ostatnich latach, cieszą się popularnością w Europie. Jednakże, wiele osób podchodzi sceptycznie do tych kwestii, ceniąc sobie osobiste preferencje, nowoczesność bądź użyteczność.

Rozumiemy potrzeby naszych klientów i dostosowujemy się do nich. W zależności od tych potrzeb nasi architekci wnętrz zadbają o wszelkie aspekty niezbędne, by zapewnić zadowolenie ze świadczonych usług – porady, projektowanie, aranżacja wnętrz Gdańsk. Nasza wyspecjalizowana kadra o bogatym doświadczeniu uczyni wszystko, by każde wnętrze miało swój wyjątkowy charakter, a Twój dom stał się Twoją dumą, ostoją, oraz zapewniał poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Architekt wnętrz Gdańsk – zaufaj AJOT.