ARANŻACJA WNĘTRZ GDAŃSK

Jesteśmy profesjonalnym biurem projektowym oferującym usługi projektowania wnętrz w Gdańsku oraz pobliskich miastach. Jeśli masz problem z aranżacją mieszkania lub kawalerki, chętnie pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Nasz doświadczony zespół projektantów wnętrz ma szeroką wiedzę i kreatywne podejście do projektowania. Zawsze współpracujemy z naszym Klientem, słuchamy jego potrzeb, preferencji i wymagań co do stylu. Tworzymy piękne aranżacje wnętrz między innymi w Gdańsku.

Aranżacje mieszkań w Gdańsku wykonane przez Ajot

Tworzymy piękne oraz funkcjonalne wnętrza i nie są to czcze słowa. Na naszej stronie możesz zobaczyć wiele aranżacji mieszkań, apartamentów czy kawalerek w Gdańsku. Każdy projekt jest inny i my doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Na początku naszej współpracy z Klientem, zawsze słuchamy jego oczekiwań, jak i również proponujemy ciekawe rozwiązania. Długoletnie doświadczenie pozwala nam zaskoczyć naszych Klientów niecodziennym podejściem do aranżacji kawalerki czy mieszkania. Projektujemy wnętrza w różnych stylach od nowoczesnych, poprzez minimalistyczny, skandynawski, glamour, vintage kończąc na boho. Jesteś ciekawy, co przygotujemy dla Ciebie? Napisz do nas! Chętnie przygotujemy aranżację dowolnej przestrzeni, w wybranym przez Ciebie stylu.

aranżacje wnętrz Gdańsk

Jak wygląda przygotowanie projektu aranżacji wnętrz w Gdańsku?

Każdy nasz projekt zaczynamy od wnikliwej rozmowy z naszym Klientem. Staramy się ustalić jak najwięcej szczegółów. Określamy razem budżet i preferowany styl pomieszczenia. Kolejnym istotnym krokiem jest wykonanie inwentaryzacji. Polega ona na przeprowadzeniu niezbędnych pomiarów i zdjęć. Jeśli mieszkanie, dom lub budynek komercyjny jest dopiero w budowie, to należy dostarczyć do naszego biura projektowego rzuty, na których będą znajdować się wszystkie wymiary. Następnie nasi architekci przygotowują rzut aranżacji, który następnie omawiany jest z Klientem podczas spotkania. Co ważne, stworzone zostaje kilka rzutów aranżacji, aby Klient miał możliwość wyboru najlepszego. Po zaakceptowaniu wykonywana jest wizualizacja komputerowa 3D, aby jeszcze lepiej zobrazować, jak będzie wyglądać dane pomieszczenie po wykonaniu aranżacji. Na tym etapie masz gotowy projekt aranżacji wnętrza mieszkania, domu czy obiektu komercyjnego, więc pewnie myślisz, że to już koniec naszej współpracy. Absolutnie nie! Nasi architekci spotkają się z Tobą w sklepie, aby pokazać i omówić poszczególne materiały. Nie pozostawimy Cię samemu sobie! Po zaakceptowaniu danych mebli, lamp czy innych materiałów wykonane zostaną kompletne rysunki, które będą zawierać szczegółowy opis dla każdego podwykonawcy.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług projektowania wnętrz w Gdańsku i pobliskich miastach. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i umówimy się na spotkanie, aby omówić szczegóły Twojego projektu.


Kontakt

Ajot pracownia projektowa

Ul. Jana Heweliusza 13
80-890 Gdańsk

+48 532 748 846
mail@ajot.co

Godziny otwarcia pon - pt: 10.00 - 16.00
(spotkania umawiamy telefonicznie)

Formularz kontaktowy    Zróbmy razem piękne wnętrze!

    Jesteśmy dostępni na terenie Trójmiasta:

    Obszar działalności
    Skontaktuj się z nami