Projekty domów

Jednym z elementów naszej oferty jest projektowanie wnętrz domów. Projektujemy domy w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i okolicach.

Naszym celem jest taka aranżacja wnętrz domów jednorodzinnych, która zapewni mieszkańcom domu jak największą radość z jego użytkowania.

Zobacz galerię

Dom Pana Irka pod Gdańskiem

Powierzchnia: 230m2

Zobacz galerię

Luksusowy Dom

Powierzchnia: 274m2

Zobacz galerię

Projekt wnętrza domu jednorodzinnego w Gdańsku

Powierzchnia: 300m2

Zobacz galerię

Dom pod Gdynią

Powierzchnia: 110m2

Zobacz galerię

Dom z atrium w Gliwicach

Powierzchnia: 280m2

Zobacz galerię

Dom w Rumii

Powierzchnia: 150m2

Zobacz galerię

Dom na Miłej

Powierzchnia: 400m2

Zobacz galerię

Dom pod lasem

Powierzchnia: 380m2

Zobacz galerię

Dom w Elblągu

Powierzchnia: 300m2

Zobacz galerię

Dom w Matemblewie w Gdańsku

Powierzchnia: 180m2

Zobacz galerię

Dom w Żukowie

Powierzchnia: 300m2

Zobacz galerię

Dom - Stodoła

Powierzchnia: 300m2

Zobacz galerię

Dom na Zaciszu

Powierzchnia: 160m2

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, wsłuchując się w ich potrzeby, projektując każdy metr domu tak, by swoją funkcjonalnością spełniał pokładane w nim nadzieje.
Przez wiele lat zbieraliśmy doświadczenie, projektując wnętrza domów jednorodzinnych. Realizowaliśmy projekty zarówno małych, kameralnych domków jak i dużych rezydencji. Śledzimy na bieżąco wnętrzarskie trendy, zyskując inspirację zarówno w zakresie zwiększania funkcjonalności jak i metod łączenia różnego rodzaju materiałów.

Każdy projekt stanowi dla nas nie lada wyzwanie – aranżacja wnętrz ma dużo ważniejsze zadanie niż sprawienie, by wnętrze było atrakcyjne wizualnie – musi również cechować się wysoką funkcjonalnością. Zagospodarowanie każdego metra dostępnej przestrzeni i sprawienie, by jego potencjał był maksymalnie wykorzystany – to zadanie dla profesjonalistów, czyli dla nas.

Realizując projektowanie wnętrz domów na terenie miasta Gdańsk, Sopot, Gdynia czy też w miejscowościach pobliskich, staramy się skupić nie na tym, co zastaliśmy, lecz tym, co chcemy naszym klientom zostawić. Przywiązujemy uwagę do najdrobniejszych detali, gdyż to one potrafią stanowić o tym, w jaki sposób dana przestrzeń będzie odbierana przez użytkowników. Odpowiedni podział na strefy, mające na celu zapewnienie odpowiedniego komfortu wypoczynku, nauki i pracy czy też snu, pozwala na użytkowanie domu możliwie najefektywniej.

Jeżeli potrzebny jest architekt wnętrz, czy to w Gdyni, Gdańsku czy też w Sopocie, dlaczego warto wybrać właśnie nas? Przez wiele lat swojej pracy zawodowej nieustannie zdobywamy doświadczenie, podnosimy swoje kwalifikacje, poznajemy nowe trendy – potem przenosimy to na nasze projekty, potrafiące zadowolić najbardziej nawet wymagających klientów.

 


Kontakt

Ajot pracownia projektowa

Ul. Jana Heweliusza 13
80-890 Gdańsk

+48 532 748 846
mail@ajot.co

Godziny otwarcia pon - pt: 10.00 - 16.00
(spotkania umawiamy telefonicznie)

Formularz kontaktowy