Dom Pana Irka pod Gdańskiem

Powierzchnia: 230m2

Zdjęcia przedstawiają wnętrza domu jednorodzinnego pod Gdańskiem. Ze względu na bliską lokalizacje lasu w zamyśle projektowym wnętrza miały być inspirowane naturą. Starałam się zminimalizować gamę kolorów i materiałów dla uzyskania harmonijnego i eleganckiego efektu. Serce domu stanowi duży otwarty salon połączony z kuchnią i jadalnią. Ogromny stół w jadalni, wokół którego skupia się życie rodzinne wykonany został na zamówienie. Dodatkowo charakter nadaje mu oryginalna lampa Copernico sospensione firmy Artemide. Kuchnia stanowi dopełnienie, biała z granitowymi blatami i wyspą pośrodku, nie przytłacza wnętrz a przy tym jest duża i funkcjonalna. Na granicy jadalni oraz salonu stoi kominek gazowy LUNA 1300 RD DIAMOND firmy M-design. Wydziela on strefę salonu od jadalni aczkolwiek poprzez oryginalną formę nie przytłacza i jest niezwykle wygodny w użytkowaniu. Zdjęcia wykonane przez pracownię Foto&Mohito.

W zakres współpracy wchodził również kompleksowy projekt elewacji, oraz konsultacje z architektem projektującym bryłę budynku. Miało to na celu uzyskać wnętrza spójne z zewnętrzną formą architektoniczną.Kontakt

Ajot pracownia projektowa

Ul. Jana Heweliusza 13
80-890 Gdańsk

+48 532 748 846
mail@ajot.co

Godziny otwarcia pon - pt: 10.00 - 16.00
(spotkania umawiamy telefonicznie)

Formularz kontaktowy


Projektowanie wnętrz Gdynia, Gdańsk – będziesz szczęśliwy w swoim domu.

Już w starożytnych Chinach rozumiano jak istotne jest odpowiednie zagospodarowanie wnętrza domostw. Projektowanie, aranżacja wnętrz wedle chińskich zasad fengshui to sposób urządzania pomieszczeń zgodnie z określonymi prawami żywiołów. Ma na celu osiągnięcie harmonii z otoczeniem i naturą. To z kolei ma zapewnić szczęście i pomyślność jego mieszkańców w dążeniu do celów.

Dziś również korzysta się z mądrości starożytnych wierzeń, które szczególnie w ostatnich latach, cieszą się popularnością w Europie. Jednakże, wiele osób podchodzi sceptycznie do tych kwestii, ceniąc sobie osobiste preferencje, nowoczesność bądź użyteczność.

Rozumiemy potrzeby naszych klientów i dostosowujemy się do nich. W zależności od tych potrzeb nasi architekci wnętrz zadbają o wszelkie aspekty niezbędne, by zapewnić zadowolenie ze świadczonych usług – porady, projektowanie, aranżacja wnętrz Gdańsk. Nasza wyspecjalizowana kadra o bogatym doświadczeniu uczyni wszystko, by każde wnętrze miało swój wyjątkowy charakter, a Twój dom stał się Twoją dumą, ostoją, oraz zapewniał poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Architekt wnętrz Gdańsk – zaufaj AJOT.