ARANŻACJA WNĘTRZ GDYNIA

Szukasz profesjonalnego architekta wnętrz w Gdyni i okolicach? Jesteś w odpowiednim miejscu! Naszą pasję do urządzania wnętrz przekładamy na doskonałe projekty dla naszych Klientów. Część naszych aranżacji kawalerek, wnętrz komercyjnych oraz mieszkań w Gdyni możesz zobaczyć na naszej stronie w zakładce „projekty”. W tej branży niezmiernie istotne jest bycie na bieżąco z najnowszymi trendami aranżacji wnętrz, dlatego aktywnie śledzimy ewolucję i zmiany w tym obszarze.

Projekt aranżacji mieszkania lub kawalerki w Gdyni? Napisz do nas!

Przygotowując projekty dla naszych Klientów, dbamy, aby były one zgodnie z ich oczekiwaniami. Proponujemy zawsze kilka rozwiązań i ciągle kontaktujemy się z naszym Klientem w celu ustalenia szczegółów. Chcemy, aby końcowy projekt aranżacji wnętrza mieszkania, kawalerki czy wnętrz komercyjnych w Gdyni zapierał dech w piersiach. Zawsze stosujemy się do zaleceń naszych Klientów, jednak bardzo często staramy się również przedstawić swoją wizję. Jako wieloletni projektanci wnętrz w Gdyni i pobliskich miastach, mamy duże doświadczeniem, które pozwala nam na doradzenie ciekawych i niecodziennych rozwiązań. Dużym wyzwaniem jest aranżacja kawalerki, ponieważ na małej przestrzeni musi znaleźć się wszystko to, co niezbędne. Ważne jest zapewnienie odpowiedniego układu mebli i sprzętu, tak aby zapewnić funkcjonalność i swobodne poruszanie się po pomieszczeniach. Trzeba uwzględnić ergonomiczne rozwiązania, które ułatwią codzienne czynności i sprawią, że kawalerka będzie bardziej wygodna. Podczas projektowania kawalerki ważne jest, aby jak najlepiej wykorzystać naturalne światło i zapewnić odpowiednie oświetlenie sztuczne. Umiejętne rozmieszczenie oświetlenia może wpływać na optyczne powiększenie przestrzeni i stworzenie odpowiedniego nastroju.

Aranżacja wnętrza komercyjnego w Gdyni

Jednym z ciekawszych zleceń było zaprojektowanie wnętrza komercyjnego w Gdyni. Był to sklep odzieżowy. Współpraca z naszym Klientem przebiegała doskonale. Dokładnie wiedział, czego oczekuje, a po zakończonym projekcie był mile zaskoczony. Wykorzystaliśmy odpowiednio każdy metr kwadratowy, aby sklep był nie tylko elegancki, ale również funkcjonalny. Jeśli i Ty masz problem z aranżacją wnętrza w Gdyni i potrzebujesz pomocy, to zapraszamy do kontaktu z naszym biurem projektowym Ajot. Naszym głównym celem jest stworzenie estetycznych i dopasowanych do potrzeb Klienta przestrzeni. Współpraca z Klientem jest dla nas niezwykle istotna, dlatego też dokładnie słuchamy i rozumiemy oczekiwania oraz preferencje.

aranżacja wnętrz Gdynia

Kontakt

Ajot pracownia projektowa

Ul. Jana Heweliusza 13
80-890 Gdańsk

+48 532 748 846
mail@ajot.co

Godziny otwarcia pon - pt: 10.00 - 16.00
(spotkania umawiamy telefonicznie)

Formularz kontaktowy    Zróbmy razem piękne wnętrze!

    Jesteśmy dostępni na terenie Trójmiasta:

    Obszar działalności
    Skontaktuj się z nami