Ajot pracownia projektowa jest firmą, która zajmuje się projektowaniem wnętrz w Gdańsku oraz na całym świecie od ponad dziesięciu lat. Na swoim końcie posiadamy wiele ciekawych realizacji oraz listę zadowolonych klientów, z którymi wciąż prowadzimy współpracę. Projektujemy przestrzenie użyteczności publicznej, oraz wnętrza mieszkalne typu; mieszkania, apartamenty, domy jednorodzinne. Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań oraz nietypowych zadań.

 

Lubimy projektować wnętrza nowoczesne i eleganckie , które mimo upływu lat się nie starzeją broniąc się wysokiej jakości zastosowanymi materiałami oraz stonowaną kolorystyką. W naszym odczuciu wnętrze musi być również przytulne, takie w którym możemy odpocząć po ciężkim dniu pracy i poczuć się komfortowo.

 

Zajmujemy się :

 

 

Właścicielką pracowni jest absolwentka  Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej. Doświadczenie zdobywała w Trójmiejskich biurach architektonicznych oraz pracując dla LPP projektując sklepy Reserved na terenie całej Polski oraz w Europie. Dodatkowo pracowała jako architekt wnętrz na Malcie projektując tam wnętrza rezydencji i apartamentów. W roku 2012 założyła Ajot pracownię projektową.

 

 

„Jestem architektem z powołania, wnętrza to moja pasja i miłość do pięknych przedmiotów jak również do architektury. Cenię sobie piękny design i funkcjonalne rozwiązania. Moja misja to tworzyć piękne wnętrza dla klientów, w ktorych będą czuć harmonię oraz komfort na najwyższym poziomie”

                                   Zapraszam do współpracy


Kontakt

Ajot pracownia projektowa

Ul. Jana Heweliusza 13
80-890 Gdańsk

+48 532 748 846
mail@ajot.co

Godziny otwarcia pon - pt: 10.00 - 16.00
(spotkania umawiamy telefonicznie)

Formularz kontaktowy