Projekty wnętrz użyteczności publicznej

Aranżacja wnętrz komercyjnych jest czymś, co uwielbiamy. Wczuwamy się w rolę pracowników i klientów, analizując, jakie rozwiązania zapewnią najwyższą ergonomię, przy zachowaniu wysokiej estetyki, operując materiałami w ramach posiadanego budżetu.

Sprawdź nasze projekty:

Zobacz galerię

ARANŻACJA BIURA - FRANCJA

Powierzchnia: 124m2

Zobacz galerię

KANCELARIA PRAWNA - GDAŃSK, JAŚKOWA DOLINA

Powierzchnia: 80m2

Zobacz galerię

BIURO NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE - GDAŃSK WRZESZCZ

Powierzchnia: 120m2

Zobacz galerię

SKLEP ODZIEŻOWY - GDYNIA

Powierzchnia: 50m2

Zobacz galerię

RECEPCJA XENON - GDYNIA

Powierzchnia: 40m2

Zobacz galerię

RESTAURACJA - GDAŃSK, STARE MIASTO

Powierzchnia: 300m2

Projektowanie wnętrz komercyjnych wymaga od projektanta nie lada umiejętności. Trzeba uwzględnić wiele czynników, w tym rodzaj prowadzonej działalności, możliwości lokalowe, intensywność użytkowania, jak również kwestie estetyczne.

Planując aranżację wnętrz komercyjnych na terenie takich miast jak Gdynia, Gdańsk, Sopot, czy też w miejscowościach pobliskich, chcemy wykorzystać maksymalnie dostępną przestrzeń, uwzględniając również ergonomię pracy jak i wymogi określone przepisami prawa. Niezależnie od tego, czy lokal komercyjny znajduje się w centrum handlowym, budynku usługowo-mieszkalnym czy też niezależnym budynku, jego zaprojektowanie musi mieć na celu zachowanie jak najwyższych standardów, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Największe zainteresowanie przyciągają wnętrza nowoczesne, urządzone w sposób minimalistyczny, poniekąd chłodny, pozwalający na wykorzystanie dostępnej przestrzeni w sposób możliwie najefektywniejszy. Każdy architekt wnętrz komercyjnych wie, iż taki sposób projektowania wnętrz biur i sklepów, jak również punktów usługowych, należy projektować w sposób taki, by komfortowo czuł się tam zarówno pracownik jak i klient.

Nasza pracownia architektoniczna stawia na niepowtarzalność. Nietypowe, nieszablonowe wnętrza komercyjne są tym, czego najczęściej potrzebują klienci. Wiemy, w jakiej wersji aranżacje wnętrz komercyjnych się podobają. Niezależnie od tego, czy projekt realizowany będzie w Sopocie, Gdyni czy też Gdańsku, przykładamy szczególną uwagę do najdrobniejszych detali. Dzięki nieustającemu poszerzaniu swoich horyzontów jesteśmy w stanie tworzyć wnętrza niemalże doskonałe, komfortowe w użytkowaniu.

 


Kontakt

Ajot pracownia projektowa

Ul. Jana Heweliusza 13
80-890 Gdańsk

+48 532 748 846
mail@ajot.co

Godziny otwarcia pon - pt: 10.00 - 16.00
(spotkania umawiamy telefonicznie)

Formularz kontaktowy