Projekty i aranżacje wnętrz komercyjnych

Aranżacja wnętrz komercyjnych jest czymś, co uwielbiamy. Wczuwamy się w rolę pracowników i klientów, analizując, jakie rozwiązania zapewnią najwyższą ergonomię, przy zachowaniu wysokiej estetyki, operując materiałami w ramach posiadanego budżetu.

Sprawdź nasze projekty:

Zobacz galerię

PROJEKT WNĘTRZ BIUR FIRMY BUDOWLANEJ WE FRANCJI

Powierzchnia: 124m2

Zobacz galerię

PROJEKT WNĘTRZ KANCELARII ADWOKACKIEJ W GDAŃSKU

Powierzchnia: 80m2

Zobacz galerię

PROJEKT WNĘTRZ BIUR W GDAŃSKU

Powierzchnia: 120m2

Zobacz galerię

PROJEKT WNĘTRZA SKLEPU ODZIEŻOWEGO W GDYNI

Powierzchnia: 50m2

Zobacz galerię

PROJEKT RECEPCJI XENON W GDYNI

Powierzchnia: 40m2

Zobacz galerię

PROJEKT WNĘTRZA RESTAURACJI W GDAŃSKU

Powierzchnia: 300m2

Projektowanie wnętrz komercyjnych wymaga od projektanta nie lada umiejętności. Trzeba uwzględnić wiele czynników, w tym rodzaj prowadzonej działalności, możliwości lokalowe, intensywność użytkowania, jak również kwestie estetyczne.

Jak planujemy aranżacje wnętrz komercyjnych?

Planując aranżację wnętrz komercyjnych na terenie takich miast jak Gdynia, Gdańsk, Sopot, czy też w miejscowościach pobliskich, chcemy wykorzystać maksymalnie dostępną przestrzeń, uwzględniając również ergonomię pracy jak i wymogi określone przepisami prawa. Niezależnie od tego, czy lokal komercyjny znajduje się w centrum handlowym, budynku usługowo-mieszkalnym czy też niezależnym budynku, jego zaprojektowanie musi mieć na celu zachowanie jak najwyższych standardów, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Nowoczesna i funkcjonalna aranżacja wnętrz biur i sklepów

Największe zainteresowanie przyciągają wnętrza nowoczesne, urządzone w sposób minimalistyczny, poniekąd chłodny, pozwalający na wykorzystanie dostępnej przestrzeni w sposób możliwie najefektywniejszy. Każdy architekt wnętrz komercyjnych wie, iż taki sposób projektowania wnętrz biur i sklepów, jak również punktów usługowych, należy projektować w sposób taki, by komfortowo czuł się tam zarówno pracownik jak i klient.

Indywidualne podejście do niekonwencjonalnych aranżacji wnętrz

Nasza pracownia architektoniczna stawia na niepowtarzalność. Nietypowe, nieszablonowe wnętrza komercyjne są tym, czego najczęściej potrzebują klienci. Wiemy, w jakiej wersji aranżacje wnętrz komercyjnych się podobają. Niezależnie od tego, czy projekt realizowany będzie w Sopocie, Gdyni czy też Gdańsku, przykładamy szczególną uwagę do najdrobniejszych detali. Dzięki nieustającemu poszerzaniu swoich horyzontów jesteśmy w stanie tworzyć wnętrza niemalże doskonałe, komfortowe w użytkowaniu.


Kontakt

Ajot pracownia projektowa

Ul. Jana Heweliusza 13
80-890 Gdańsk

+48 532 748 846
mail@ajot.co

Godziny otwarcia pon - pt: 10.00 - 16.00
(spotkania umawiamy telefonicznie)

Formularz kontaktowy    Zróbmy razem piękne wnętrze!

    Jesteśmy dostępni na terenie Trójmiasta:

    Obszar działalności
    Skontaktuj się z nami