Dom z atrium w Gliwicach

Powierzchnia: 280m2

Wnętrze tego domu jest nietypowe, pozbawione okien po bocznych ścianach sąsiadujących z sąsiednimi budynkami a rozświetlone głównie poprzez wewnętrzne atrium, które rozprowadza światło od środka. W atrium stanęło drzewo, które ozdabia wnętrza od środka i to ono stanowi główny element dekoracyjny tych wnętrz, dlatego wnętrza zaprojektowane zostały w duchu minimalistycznym. Biel tutaj stanowi tło pod elementy natury wprowadzone do wnętrza; drzewo w atrium, drewniany stół jadalniany, drewniany regał w salonie, drewniany akcent na wyspie w kuchni czy drewniane schody wspornikowe. Na podłodze zastosowano białą wylewkę żywiczną która jest również spójna z białymi kamieniami zastosowanymi w atrium.

Projekt architektoniczny został wykonany przez biuro Inostudio. http://www.inostudio.pl/dom-jednorodzinny-z-atrium Autorem zdjęć jest Marcin GrabowieckiKontakt

Ajot pracownia projektowa

Ul. Jana Heweliusza 13
80-890 Gdańsk

+48 532 748 846
mail@ajot.co

Godziny otwarcia pon - pt: 10.00 - 16.00
(spotkania umawiamy telefonicznie)

Formularz kontaktowy


Projektowanie wnętrz Gdynia, Gdańsk – będziesz szczęśliwy w swoim domu.

Już w starożytnych Chinach rozumiano jak istotne jest odpowiednie zagospodarowanie wnętrza domostw. Projektowanie, aranżacja wnętrz wedle chińskich zasad fengshui to sposób urządzania pomieszczeń zgodnie z określonymi prawami żywiołów. Ma na celu osiągnięcie harmonii z otoczeniem i naturą. To z kolei ma zapewnić szczęście i pomyślność jego mieszkańców w dążeniu do celów.

Dziś również korzysta się z mądrości starożytnych wierzeń, które szczególnie w ostatnich latach, cieszą się popularnością w Europie. Jednakże, wiele osób podchodzi sceptycznie do tych kwestii, ceniąc sobie osobiste preferencje, nowoczesność bądź użyteczność.

Rozumiemy potrzeby naszych klientów i dostosowujemy się do nich. W zależności od tych potrzeb nasi architekci wnętrz zadbają o wszelkie aspekty niezbędne, by zapewnić zadowolenie ze świadczonych usług – porady, projektowanie, aranżacja wnętrz Gdańsk. Nasza wyspecjalizowana kadra o bogatym doświadczeniu uczyni wszystko, by każde wnętrze miało swój wyjątkowy charakter, a Twój dom stał się Twoją dumą, ostoją, oraz zapewniał poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Architekt wnętrz Gdańsk – zaufaj AJOT.