ARTYSTYCZNE WNĘTRZA

Chciałam się dziś w Państwem podzielić zdjęciami dwóch realizacji wnętrz, które mnie wręcz zachwyciły swoją oryginalnością , nietuzinkowością i urokiem. Wnętrza zostały zaprojektowane przez Krakowską pracownie projektową Projekti , której stronę również warto odwiedzić. Ogromne gratulacje dla tych artystów oraz klientów o nietuzinkowych wymaganiach.
http://www.projekti.pl/

Pierwsza sesja dotyczy wnętrz domu jednorodzinnego o powierzchni 300m2. Proszę zwrócić uwagę na nietypowe lustro obracane, wykończone miedzią, oddzielające strefę holu od salonu. Świetne też oddziaływują czarne ściany w salonie jak i w kuchni. Mimo to wnętrza wydają się jasne,w dużej mierze dzięki wylewce żywicznej zastosowanej na podłodze. Bardzo podoba mi się również betonowa półka pod telewizorem. Nie mam pojęcia jak się architektom udało przekonać klientów, żeby nie było tam typowej zabudowy z szufladami na sprzęt itp, mi to się jeszcze nigdy nie udało… 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Druga realizacja dotyczy mieszkania o pow 90m2 zlokalizowanego w starej kamienicy.
Kuchnia zapiera dech w piersi. Połączenie surowej, nowoczesnej formy wyspy ze starą cegłą + wylewka – efekt petarda. Plus za fajnie rozwiązany blat roboczy z zamykanymi frontami w wysokiej zabudowie. No i te lampy….

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warkocze zastosowane na wezgłowiu łóżka do kupienia na stronie.

http://lia285.wix.com/taftyli


Kontakt

Ajot pracownia projektowa

Ul. Jana Heweliusza 13
80-890 Gdańsk

+48 532 748 846
mail@ajot.co

Godziny otwarcia pon - pt: 10.00 - 16.00
(spotkania umawiamy telefonicznie)

Formularz kontaktowy







    Zróbmy razem piękne wnętrze!

    Jesteśmy dostępni na terenie Trójmiasta:

    Obszar działalności
    Skontaktuj się z nami