DOM JEDNORODZINNY POD GDAŃSKIEM

Ostatnio miałam przyjemność fotografować jeden z domów jakie projektowałam. Wykańczanie tego domu trwało bardzo długo , dlatego w momencie wejścia do środka miałam dziwne wrażenie , że odkrywam wnętrza na nowo.

Niewątpliwie kuchnia wydaje mi się jednym z najciekawszych pomieszczeń. Wyszła nietypowo jak na kuchnię ; minimalistycznie i jasno . Przy białych meblach pomarańczowe akcenty oraz ciekawe w formie krzesła przyciągają uwagę – głównie sofka na poranną kawę  🙂

fot.Beata Albrecht

fot.Beata Albrecht

fot.Beata Albrecht

Po wejściu do domu odnosi się wrażenie przestronności. Zaraz po wejściu do budynku wzrok pada na małe urocze lusterko będące pamiątką właścicieli z podróży po Maroku.

fot.Beata Albrecht

Salon został zaaranżowany w chłodnych barwach – duża niebieska sofa wykończona w połyskującym zamszowym materiale stanowi wygodne miejsce spotkań dla całej rodziny.

fot.Beata Albrecht

fot.Beata Albrecht

Łazienka gościnna zaprojektowana została w szaro – białej kolorystyce. Akcent stanowi miedziana lampa nawiązująca do lamp wiszących w kuchni.

 

fot. Łukasz Michalak

Na piętro prowadzą schody wykończone płytkami wielkoformatowymi w odcieniu jasnego beżu. Ściany boczne zostały wykończone w tynku dekoracyjnym , podświetlenie schodów zaś zostało zaprojektowane poprzez wpuszczenie taśmy led na krawędzi stopni. Cieszę się , że klienci zdecydowali się na nietypowe rozwiązanie – linek stalowych zamiast balustrady.

fot.Łukasz Michalak

Po wejściu na piętro cała część po prawej stronie została wykończona fornirem bambusowym. Chciałam tym zabiegiem ocieplić strefę prywatną rodziny. Z korytarza drzwi prowadzą do łazienek i sypialni domowników.

fot.Beata Albrecht

fot.Beata Albrecht

Główna łazienka przy sypialni została zaaranżowana w tej samej idei projektowej – głównie przyciągają uwagę oryginalne w swojej formie kinkiety nad wanną oraz piękne baterie z kolekcji Axor Starck. Brak zbędnych dodatków stanowi pomieszczenie , w którym można się zrelaksować  podczas brania kąpieli.

 

 

 

Forma budynku jest również bardzo nowoczesna. Jest to jeden z projektów firmy LK projekt , która specjalizuje się w sprzedaży gotowych projektów domów jednorodzinnych. Poniżej udostępniam zdjęcia tego pięknego budynku ;

fot. Łukasz Michalak

fot. Łukasz Michalak

fot. Łukasz Michalak

fot.Łukasz Michalak

fot.Łukasz Michalak

fot.Łukasz Michalak


Kontakt

Ajot pracownia projektowa

Ul. Jana Heweliusza 13
80-890 Gdańsk

+48 532 748 846
mail@ajot.co

Godziny otwarcia pon - pt: 10.00 - 16.00
(spotkania umawiamy telefonicznie)

Formularz kontaktowy    Zróbmy razem piękne wnętrze!

    Jesteśmy dostępni na terenie Trójmiasta:

    Obszar działalności
    Skontaktuj się z nami