DOM W ŻUKOWIE

Tym razem chciałam przedstawić na blogu najnowszy projekt –  dom jednorodzinny w Żukowie o powierzchni 200 m2. Dom jest 2 piętrowy z użytkowym poddaszem ,przeznaczonym na pomieszczenia dla gości.Na wszystkich piętrach położone ma zostać ogrzewanie podłogowe , dlatego zdecydowaliśmy się na zastosowanie płytek firmy Gigacer o dużym rozmiarze 120×120 cm ,w kolorze jasno – beżowym z fugą milimetrową , dzięki czemu na tak dużej powierzchni uzyskamy wrażenie jednej płaszczyzny z lekkim połyskiem.Wszystkie pomieszczenia miały być w ciepłej tonacji , nowoczesne i eleganckie.Na parterze znajduje się duży salon z kominkiem i stołem jadalnianym , kuchnia i łazienka.Nad kominkiem w salonie znajdują się szafki ścienne z frontami wykonanymi z mdf’u  (lakierowane na wys.połysk) ,a za frontami znajduje się dodatkowo telewizor ,fronty szafek rozsuwają się elektronicznie.Całość domyka kuchnia z dużą wyspą.

Kuchnia jest prosta i minimalistyczna. Elegancji nadają jej zastosowane materiały , oraz sposób ich wykończenia. Całość dopełniają czarne hokery firmy Kristalia .

Głównym elementem nadającym charakteru  łazience na parterze jest płytka ścienna z wyrazistym rysunkiem kamienia. Wnętrzu nadają charakteru czarne elementy – szafka pod umywalką oraz wazony .

Na piętrze znajduje się sypialnia połączona z łazienką ,garderoba , pokój dziecka oraz druga łazienka.W sypialni kolorystyka jest trochę ciemniejsza , strefa nocna została podkreślona poprzez zastosowanie dużego dywanu od łazienki do wejścia do garderoby.Łazienkę wydzielają tafle szkła dymionego.

W korytarzu znajduje się przestronna szafa na książki oraz kącik do poczytania z nowoczesnymi fotelami Zanotta .


Kontakt

Ajot pracownia projektowa

Ul. Jana Heweliusza 13
80-890 Gdańsk

+48 532 748 846
mail@ajot.co

Godziny otwarcia pon - pt: 10.00 - 16.00
(spotkania umawiamy telefonicznie)

Formularz kontaktowy    Zróbmy razem piękne wnętrze!

    Jesteśmy dostępni na terenie Trójmiasta:

    Obszar działalności
    Skontaktuj się z nami