KNRDY restauracja zaprojektowana przez Suto Interior Architects / Budapeszt / Węgry /

Kolejna restauracja trafia na mój blog…wiem , może ich za dużo wrzucam,ale jak widzę takie cudne wnętrze to się nie mogę powstrzymać…Tym razem podglądamy restaurację a dokładnie steakhouse  połączony z  barem w Budapeszcie.Całość umieszczona została w zabytkowym budynku , co narzuca dość mocno charakter wnętrzu, wysokie stropy , oraz duża powierzchnia ( 240m2 ) umożliwiła projektantom na popis swoich umiejętności.
Do restauracji wchodzi się przez bar , gdzie umieszczono krzesła i lampy projektu Tom’a Dixon’a.

Następnie dochodzimy do restauracji , gdzie w gablotach szklanych widać wybór mięs, które po wybraniu zostaną przygotowane na nasz posiłek.Niesamowite wrażenie robią czarne płytki imitujące cegły ,które położono na ścianie za gablotami ,do tego świetnie komponują się wielkie czarne lampy firmy Diesel…

Restauracja ma ok 40 miejsc . Ściany wykończono betonem oraz cegłami , całość dopełniają ścienne lampy Tolomeo firmy Artemide. Sufit wraz z instalacjami nie został zakryty ,tylko pomalowany czarną matową farbą co wygląda świetnie i bardzo pasuje do charakteru wnętrza.Całość ociepla ciepły odcień drewna,który zastosowano na podłodze oraz w różnych elementach wystroju wnętrza.

Przy witrynie znajduje się obraz wykonany z mozaiki z widokiem Nowego Yorku.


Kontakt

Ajot pracownia projektowa

Ul. Jana Heweliusza 13
80-890 Gdańsk

+48 532 748 846
mail@ajot.co

Godziny otwarcia pon - pt: 10.00 - 16.00
(spotkania umawiamy telefonicznie)

Formularz kontaktowy    Zróbmy razem piękne wnętrze!

    Jesteśmy dostępni na terenie Trójmiasta:

    Obszar działalności
    Skontaktuj się z nami