Beata Albrecht absolwentka Wydziału Architektury tworzy kompleksowe projekty wnętrz mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Ma na swoim koncie zrealizowane domy, rezydencje, salony spa, restauracje, gebinety medycyny estetycznej oraz sklepy odzieżowe. Zależy jej przedewszystkim aby wnętrza, które tworzy były jednostkowe i ponadczasowe. W swoich projektach stawia na ergonomię i wygodę klinetów rezygnując ze zbędnej warstwy dekoracyjnej. Akcenty stanowią wyraziste oraz nowoczesne formy decydujące o charakterze wnętrza. Dzięki takim rozwiązaniom uzyskuje efekt nowoczesny i elegancki. Inspirują ją dalekie podróże i sztuka. W wolnym czasie zajmuje się malowaniem obrazów, które z chęcia umieszcza w swoich realizacjach.


Kontakt

Ajot pracownia projektowa

Ul. Jana Heweliusza 13
80-890 Gdańsk

+48 532 748 846
mail@ajot.co

Godziny otwarcia pon - pt: 10.00 - 16.00
(spotkania umawiamy telefonicznie)

Formularz kontaktowy


Projektowanie wnętrz Gdynia, Gdańsk – będziesz szczęśliwy w swoim domu.

Już w starożytnych Chinach rozumiano jak istotne jest odpowiednie zagospodarowanie wnętrza domostw. Projektowanie, aranżacja wnętrz wedle chińskich zasad fengshui to sposób urządzania pomieszczeń zgodnie z określonymi prawami żywiołów. Ma na celu osiągnięcie harmonii z otoczeniem i naturą. To z kolei ma zapewnić szczęście i pomyślność jego mieszkańców w dążeniu do celów.

Dziś również korzysta się z mądrości starożytnych wierzeń, które szczególnie w ostatnich latach, cieszą się popularnością w Europie. Jednakże, wiele osób podchodzi sceptycznie do tych kwestii, ceniąc sobie osobiste preferencje, nowoczesność bądź użyteczność.

Rozumiemy potrzeby naszych klientów i dostosowujemy się do nich. W zależności od tych potrzeb nasi architekci wnętrz zadbają o wszelkie aspekty niezbędne, by zapewnić zadowolenie ze świadczonych usług – porady, projektowanie, aranżacja wnętrz Gdańsk. Nasza wyspecjalizowana kadra o bogatym doświadczeniu uczyni wszystko, by każde wnętrze miało swój wyjątkowy charakter, a Twój dom stał się Twoją dumą, ostoją, oraz zapewniał poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Architekt wnętrz Gdańsk – zaufaj AJOT.