O mnie

Zajmuje się projektowaniem wnętrz mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Po ukończeniu Wydziału Architektury i Urbanistyki politechniki Gdańskiej. Doświadczenie zdobywałam między innymi pracując w firmie LPP SA jako architekt wnętrz odpowiedzialny za stworzenie koncepcji sklepu wzorcowego Reserved. Firmę Ajot prowadzę od roku 2012. Zrealizowałam od tego czasu ponad 150 projektów. Projektowanie wnętrz to moja pasja.

Zapraszam do współpracy

mgr inż. arch. Beata Albrecht


O firmie

AJOT PRACOWNIA PROJEKTOWA tworzy kompleksowe projekty wnętrz mieszkalnych i oraz użyteczności publicznej Ma na swoim koncie zrealizowane salony spa, restauracje, gabinety medycyny estetycznej. Zależy nam przede wszystkim na tym, by wnętrza, które tworzymy były jednostkowe i ponadczasowe. W swoich projektach stawiamy na ergonomię i wygodę rezygnując ze zbędnej warstwy dekoracyjnej. Akcenty stanowią wyraziste dodatki oraz nowoczesne formy decydujące o charakterze wnętrza. Dzięki takim rozwiązaniom uzyskujemy efekt nowoczesny i elegancki, dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta.

Właścicielką pracowni jest Beata Albrecht absolwentka Wydziału Architektury na Politechnice Gdańskiej. Projektowaniem wnętrz zajmuje się od ponad 6 lat. Na swoim koncie ma wiele realizacji wnętrz prywatnych jak i użyteczności publicznej. Przez dwa lata pracowała jako główny architekt wnętrz tworząc koncecpję dla marki Reserved w LPP SA .Jest również laureatką konkursu na projekt graficzny krzesła firmy SITAG oraz laureatką I nagrody w konkursie "Gdyński Apartament Przyszłości".

Firma współpracuje z doświadczonymi stolarzami, ślusarzami oraz grafikami. Nasze projekty realizują profesjonalne firmy remontowo – budowlane z wieloletnim doświadczeniem w pracy z najbardziej wymagającymi inwestorami.

Wykonujemy projekty na terenie całego kraju jak i zagranicą.

Zapraszamy do współpracy

Zespół Ajot Studio Design


Kontakt

AJOT STUDIO DESIGN Beata Albrecht

Ul. Jana Heweliusza 13
80-890 Gdańsk

+48 532 748 846
mail@ajot.co

Godziny otwarcia pon - pt: 10.00 - 16.00
(spotkania umawiamy telefonicznie)

Formularz kontaktowy


Projektowanie wnętrz Gdynia, Gdańsk – będziesz szczęśliwy w swoim domu.

Już w starożytnych Chinach rozumiano jak istotne jest odpowiednie zagospodarowanie wnętrza domostw. Projektowanie, aranżacja wnętrz wedle chińskich zasad fengshui to sposób urządzania pomieszczeń zgodnie z określonymi prawami żywiołów. Ma na celu osiągnięcie harmonii z otoczeniem i naturą. To z kolei ma zapewnić szczęście i pomyślność jego mieszkańców w dążeniu do celów.

Dziś również korzysta się z mądrości starożytnych wierzeń, które szczególnie w ostatnich latach, cieszą się popularnością w Europie. Jednakże, wiele osób podchodzi sceptycznie do tych kwestii, ceniąc sobie osobiste preferencje, nowoczesność bądź użyteczność.

Rozumiemy potrzeby naszych klientów i dostosowujemy się do nich. W zależności od tych potrzeb nasi architekci wnętrz zadbają o wszelkie aspekty niezbędne, by zapewnić zadowolenie ze świadczonych usług – porady, projektowanie, aranżacja wnętrz Gdańsk. Nasza wyspecjalizowana kadra o bogatym doświadczeniu uczyni wszystko, by każde wnętrze miało swój wyjątkowy charakter, a Twój dom stał się Twoją dumą, ostoją, oraz zapewniał poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Architekt wnętrz Gdańsk – zaufaj AJOT.