Pan Marcin

„Nasz dom po konsultacji z architekt wnętrz Panią Beatą przeszedł generalną metamorfozę. Dzięki całkowitemu zaufaniu jej wizji jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu finalnego. Nie boi się odważnych nowoczesnych rozwiązań. Pomaga w doborze materiałów, oferuje alternatywne rozwiązania.Współpraca przebiegała na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Beatę. Dziękuję za udaną współpracę.”

Pani Wiesława

“Mogę polecić współpracę z Panią Beatą z czystym sercem. Mieszka nam się wspaniale, aranżacja wnętrza spełniła nasze oczekiwania w zupełności. Pani Beata posiada niezwykły zmysł artystyczny i potrafi dopasować się do potrzeb klienta.Było nam niezwykle miło współpracować z Panią Beatą i z pewnością następny projekt zlecimy jej pracowni.”

Pani Weronika

“Współpraca nad projektem przebiegała pomyślnie i w przyjaznej atmosferze. Pani Beata wyszła z pewnymi koncepcjami na wizualizacjach, potem wspólnie dobieraliśmy materiały. Dobrym przykładem jest mozaika w kuchni. Padła propozycja zastosowania mozaiki w tym miejscu, jednak finalny wzór został wybrany wspólnie podczas wizyty w sklepie. Jesteśmy już ponad rok po zakończeniu remontu i z przyjemnością wracamy do naszego mieszkania”


Kontakt

Ajot pracownia projektowa

Ul. Jana Heweliusza 13
80-890 Gdańsk

+48 532 748 846
mail@ajot.co

Godziny otwarcia pon - pt: 10.00 - 16.00
(spotkania umawiamy telefonicznie)

Formularz kontaktowy    Zróbmy razem piękne wnętrze!

    Jesteśmy dostępni na terenie Trójmiasta:

    Obszar działalności
    Skontaktuj się z nami